Odwiedzono nas już
1673080
 razy

Praca w Banku

 

Obecnie zatrudniamy ponad 50 pracowników. Naszym pracownikom zapewniamy możliwość intensywnego rozwoju poprzez udział w szkoleniach wewnętrznych i zewnętrznych dostosowanych do indywidualnych potrzeb i zajmowanego stanowiska. Stosowane przez Bank systemy premiowania, a także oferta uczestnictwa w atrakcyjnych imprezach i wyjazdach tworzą niezwykle przyjazne środowisko pracy w Banku. Rozwijamy się dynamicznie, systematycznie rozbudowując sieć placówek i ofertę. Szukamy pracowników, z którymi będziemy mogli doskonalić jej jakość i budować świat nowej, lepszej bankowości. Tworzenie nowych placówek oraz poszerzanie asortymentu oferowanych usług powodują potrzebę zwiększania i udoskonalania zespołu pracowników.

 

Wierzymy, że tylko razem z pracownikami możemy odnieść sukces. Poszukujemy osoby, z którymi będziemy mogli wspólnie realizować naszą wizję bankowości – przejrzystej, uczciwej i zaangażowanej. Jeśli te wartości są Ci bliskie – spróbuj dołączyć do naszego grona!
 

Aby wziąć udział w procesie rekrutacji, prosimy o przesłanie CV wraz z listem motywacyjnym i zdjęciem, na adres Centrali Banku z dopiskiem „Praca” na kopercie.

Uwagi:

  1. Dokumenty aplikacyjne kandydata muszą zawierać zgodę na przetwarzanie danych osobowych (w rozumieniu Ustawy o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. – Dz.U. Nr 133, poz. 883 z 1997 r.).
  2. Bank zastrzega sobie prawo kontaktowania się z wybranymi kandydatami.

Dołącz do nas! Zapraszamy!